HAYVANCIKLAR3.jpg
HAYVANCIKLAR3.jpg

 

SÜT PELET

BESİ PELET

BUZAĞI YEMLERİ

KÜÇÜKBAŞ YEMLERİ

 

GÖZDE SÜT YEMİ; Yüksek süt verimine sahip sağmal ineklerde laktasyon dönemi boyunca kullanılabilen bir yemdir.Enerji protein vitamin mineral ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek şekilde formüle edilmiştir.

HEDEF SÜT YEMİ; Yüksek süt verimine sahip sağmal ineklerde erken laktasyon dönemi boyunca kullanılabilen ve uzun süreli pik dönemi sağlayan bir yemdir.Enerji protein vitamin mineral ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek şekilde formüle edilmiştir.

ENDAM DÜVE YEMİ; Kuru dönemdeki ineklerin doğumuna 3 hafta kalana kadar ki dönemlerde kullanılmak üzere formüle edilmiş enerji ve proteince dengelenmiş bir yemdir.

DERMAN KURU DÖNEM YEMİ; Kuru dönemdeki ineklerin doğumuna 3 hafta kalana kadar ki dönemlerde kullanılmak üzere formüle edilmiş enerji ve proteince dengelenmiş bir yemdir.

YİĞİT BESİ YEMİ PELET; Besiye alınacak danaların sağlıklı olarak kısa zamanda gelişebilmeleri için formüle edilmiş.enerji ve proteince dengelenmiş bir yemdir.

PEHLİVAN BESİ YEMİ; Entansif (yoğun) besi yapan işletmelerde özellikle besinin gelişimi için kısa sürede yüksek oranda canlı ağırlık arışı sağlayan bir yemdir.

ARPAMİX BESİ YEMİ; Elinde tahıl kaynakları olan yetiştiriciler için hazırlanmış evrensel bir üründür.yüksek besi performansını sağlamak ve yetiştiricinin arpa kullanım talebini bilimsel ve karlı bir şekilde karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

GRAND BESİ YEMİ; Entansif (yoğun) besi yapan işletmelerde kesim öncesi dönemde yüksek enerji içeriği ile yağlanmaya sebep olmadan kısa sürede hızlı bir canlı ağırlık sağlayan bir yemdir.

İLKE BUZAĞI BAŞLANGIÇ; Yeni doğan buzağıların rumen gelişimine katkıda bulunan enerji ve proteince dengelenmiş lezzetli iştah açan bir yemdir.

GÜÇLÜ BUZAĞI BÜYÜTME; Buzağılarda vitamin ve mineralce dengeli besin değeri yüksek sindirimi kolay bir yemdir.

KARAGÖZ KUZU BAŞLANGIÇ; Yeni doğan kuzuların 1.günden 45.güne kadar ki sürede kullanıldığı ideal enerji ve protein içeriği olan ayrıca vitamin takviyesine ihtiyaç duyulmayan bir yemdir.

SÜRMELİ KUZU BÜYÜTME; Yeni doğan kuzuların 45.günden 90.güne kadar ki sürede kullanıldığı ideal enerji ve protein içeriği olan ayrıca vitamin takviyesine ihtiyaç duyulmayan bir yemdir.

YAĞIZ TOKLU BESİ; Toklu besi hayvanlarının beslenmesinde kullanılan enerji protein ve mineral içerikli taneli yapısı ile ideal bir yemdir.

KOYUN SÜT PELET; Et süt kombine verim yönü olan her ırktan damızlık koyun türlerinin beslenmesinde kullanılan bir yemdir.

Please reload

YEM

SÜT PELET ÇEŞİTLERİ

BESİ PELET ÇEŞİTLERİ

BUZAĞI YEM ÇEŞİTLERİ

KÜÇÜKBAŞ YEM ÇEŞİTLERİ

HAYVANCIKLAR3.jpg
HAYVANCIKLAR3.jpg